Party: Klubi Vabank & Hennessy esitlevad: BOB SINCLAR

> >

Party: Klubi Vabank & Hennessy esitlevad: BOB SINCLAR

Maailmakuulus DJ Bob Sinclar esineb 18. aprillil
klubis Vabank!

18. aprillil esineb Tallinna klubis Vabank legendaarne Bob Sinclar, kes on vallutanud nii Eesti kui kogu maailma edetabeleid selliste hittidega nagu “Love Generation”, “World Hold On”, “Gym Tonic”, “I Feel For You”, “Rock This Party”, “Sound of Freedom” ja “Far l’amore”.

Bob Sinclari (sünninimega Christophe Le Friant) oskuslik viis segada omavahel üheks eufooriliseks house-muusika jadaks vokaal, instrumentaal ja rütm, hullutab publikut mistahes maailma otsas. Ta on vaieldamatult üks andekamaid DJ-sid kogu planeedil, kelle meeleolukate house-rütmide järele püsib vankumatu nõudlus USA, Lõuna-Ameerika, Euroopa, Aasia ja Austraalia publiku seas.

18-aastaselt algselt hip-hop DJ-na algust teinud ja 1998. aastal eduka esikalbumi “Paradise” ilmutanud prantslase Bob Sinclari teekond tantsumuusikamaailmas on tänaseks teinud temast rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud muusikaprodutsendi, house-muusika DJ ja plaadifirma Yellow Productions omaniku. Ta iseloomustab oma stiili märksõnadega “rahu, armastus ja house-muusika”, mis kajastuvad kõigil avaldatud albumitel ja singlitel.

Suurejoonelise sündmuse raames on omavahel ühendatud kolm Vabaduse väljaku ääres asuvat maja- klubi Vabank, kokteiliklubi Bibabo ja kohvik Wabadus. Külalised saavad vabalt liikuda kolme maja vahel; kogu õhtut kantakse klubi Vabank peasaalist suurtel ekraanidel üle teistesse ruumidesse.

Bob Sinclari saadavad sel õhtul DJ Widenski, õhuakrobaadid ja kaunid üllatustantsijad!

Bob Sinclar

- Ta on teinud koostööd selliste tuntud artistidega nagu Madonna, Moby, Sean Paul, Jamiroquai, Dimitri From Paris, Fused ja Ian Pooley.
- Äsja Eesti kinodes jooksnud ja teiste auhindade seas 2013. aasta parima võõrkeelse filmi Oscari võitnud “Kohutav ilu” filmimuusika autor.
- Tema hitid on korduvalt jõudnud kodumaise raadiokanali Sky Plus TOP 40 edetablite tippu.
- Ta sai oma esinejanime Bob Sinclar prantsuse spioonifilmist “Le Magnifique”, millest ühe näitleja karakterit ta jäljendama hakata otsustas.

Kuula Bob Sinclari hitte:

“Love Generation” https://www.youtube.com/watch?v=v0NSeysrDYw
“World, Hold On” https://www.youtube.com/watch?v=YDBbEG-0pfQ
“Rock This Party” https://www.youtube.com/watch?v=WrkU56igkQ4

Piletid hinnaga alates 29€ müügil Piletilevi müügipunktides alates 31. märtsist.

Vabank Private Members Club liikmetele sissepääs tasuta.

Peo algus kell 23.00
Vanusepiirang 21 eluaastat

Klubi Vabank on Tallinnas tegutsenud aastast 2010, Tartus avas klubi Vabank uksed 2013. aasta aprillis. Tegemist on esimese ja ainsa klubiga Eestis, mis tegutseb sama nime ja sarnase ilmega kahes Eesti suurimas linnas.

www.vabank.ee
www.facebook.com/klubivabank

Ürituse peasponsor: Hennessy
Toetajad: Wabadus Cafe, Klubi Bibabo, 1182.ee (facebook.com/1182.ee)

Invited: Stefano Grace, Ings Mi, Vegerd Veskimägi, Mihail Burõhh, Mary Pilden, Nino Feštšin, Kaja Kadakas, Alina Cherkashina, Isä Abdurahmanov, Sandra Kungla, Heidi Speck, Signe Kaasik, Brigitta Arutjunjan, Remy Konimois, Merle Randver, Laura Kõrgemäe, Matthias Vutt, Katrina Sokk, Niina Tks, Sirli Sikov, Maarja Talts show more »